Tomáš a přátelé


Tomáš Hrivnák

Tomáš je poradcem v oblasti řízení značek. V posledních 27 letech pracoval v oblasti reklamy, marketingu a poradenství jako textař (MARK/BBDO), kreativní ředitel (MARK/BBDO), ředitel firmy (Men on the Moon) a strategic planner (TBWA a Euro RSCG). Posledních několik let spoluvlastnil Idealisty a teď má brandingovou poradenskou firmu, která se jmenuje stejně jako on.
Tomáš na FB, Twitteru, Pinterestu a LI
Michal Tošner (jeho FB)

Jan Trakal (jeho stránky)

Martina Buláková (její LI)

Eva Sásová (její stránky)

Zachovi (jejich stránky)

Josef Havelka (jeho stránky)


Lumír Kajnar (jeho stránky)

Studio Marathon (stránky)

Namísto profilu si můžete přečíst nedávný rozhovor, který Lumír poskytl portálu MediaGuru. Dozvíte se v něm mimo jiné, že Lumír za smysl své práce považuje "kultivovat a vydělávat", což je ale zřejmý překlep. Lumír ve skutečnosti řekl "kultivovat a vzdělávat".

Dima Strapchev (jeho stránky)

Dima je multidisciplinární grafický designér, původně však vystudoval infromační technologie. Posledních 10 let pracoval převážně jako freelancer na nejrůznějších typech projektů: od navrhování designu mobilních a webových rozhraní přes layouty časopisů, infografických map až k vizulizaci značkových identit. Tvorba designu pro kulturní organizace, vývoj dynamických korporátních identit a experimentálních uživatelských rozhraní a motion grafika jsou jeho velkou vášní. Vystudoval grafický design na Prague College a computer engineering na Národní polytechnické univerzitě v Oděse. Dima pochází z námořnické rodiny. Dima, Ahoj!

Marathon Studio

Žádné komentáře: